همکاران تجاری

شرکت پایا ویستا

حوزه فعالیت:

تولید سیستم‌های جامع مجموعه‌های ورزشی و ارتباط با قفل‌های الکترونیک

تدرس وب سایت: http://payavista.com/
شرح فعالیت:

شرکت پایا ویستا به عنوان قوی‌ترین شرکت ارائه دهنده راهکارهای قفلهای الکتروینک مجموعه‌های فرهنگی-ورزشی از ابزار سیستم ساز به عنوان ابزار تولید سیستم جامع مدیریت مجموعه ورزشی و ارتباط آنلاین با مدیریت کمد و قفل استفاده نموده و در حال حاضر این محصول در بیش از 100 مجموعه فرهنگی-ورزشی در حال استفاده می‌باشد.

شرکت فراگستر آیوت

شرکت رای پرداز

حوزه فعالیت:

تولید سیستم‌های جامع مالی – اداری

تدرس وب سایت: http://rypardaz.com/
شرح فعالیت:

شرکت رای پرداز به عنوان یکی از شرکت‌های قدیمی در حوزه تولید سیستم‌های جامع مالی – اداری به منظور بازنویسی و تغییر فناوری محصولات خود از ابزار سیستم ساز در این راستا استفاده نموده و در حال حاضر پروژه‌های متعددی را با این ابزار به انجام رسانیده است.

شرکت زیرا-نورا

حوزه فعالیت:

راه اندازی مرکز تماس برای سازمانهای بزرگ

تدرس وب سایت:  http://xira.ir/
شرح فعالیت:

شرکت نورا به عنوان یکی از برندهای ارائه کننده خدمات مرکز تماس در ایران با نمایندگی محصولات آلکاتل و مایتل توانسته بازار خوبی در این حوزه ارائه نماید و هم اکنون از ابزار سیستم ساز به عنوان بستر نرم افزاری پروژه‌های خود استفاده می‌نماید.

شرکت یکان دانش

حوزه فعالیت:

تولید نرم افزار چت سازمانی دارکوب

آدرس وب سایت: https://www.yekaan.com
شرح فعالیت:

شرکت یکان دانش در حوزه تولید نرم‌افزار پیام‌رسان با قابلیت تماس صوتی و تصویری و ویدیو کنفرانس اقدام به همکاری با مجموعه برسا نموده و با API به زیرساخت اطلاعات سازمانی برسا متصل شده است .

شركت مهندسين مشاور دانش بنيان رانا

حوزه فعالیت:

تولید نرم افزار های بر مبنای GIS

آدرس وب سایت: https://ranamap.ir
شرح فعالیت:

شرکت رانا فعال در حوزه تولید نقشه های اطلاعات مکانی و GIS با اتصال به زیرساخت سیستم ساز برسا امکان استفاده چندلایه اطلاعات نقشه ای را در اختیار این پلتفرم قرارداده است.

شركت ايده پردازان پرند نوين

حوزه فعالیت:

عرضه خدمات حوزه Big Data و Data Mining

آدرس وب سایت: http://parandnovin.ir
شرح فعالیت:

در سال 1386 به منظور ارائه خدمات نرم افزاری در زمینه انباره داده ، هوشمندی کسب و کار(هوش تجاری) و داده کاوی توسط عده ای از متخصصان و کارشناسان مجرب در این زمینه تاسیس گردید. این شرکت در طی این مدت موفق به طراحی و پیاده سازی سیستم های انباره داده و هوشمندی کسب و کار در تعدادی از سازمانها و شرکتها با استفاده از زیرساخت اطلاعاتی برسا گردیده است.

شركت عصر گويش پرداز

حوزه فعالیت:

تولید نرم افزار تبدیل صوت به متن و پردازش صوت

آدرس وب سایت: http://asr-gooyesh.com
شرح فعالیت:

عصر گویش پرداز (سهامی خاص) فعال‌ترین شرکت در زمینه هوش مصنوعی و پردازش سیگنال گفتار بوده كه فعالیت خود را از ابتدای سال 1382 شروع كرده است.عصرگویش پرداز پیشرو در ارائه سیستم های مبتنی بر گفتار برای زبان فارسی، محصولات مختلفی را توسعه داده است که بیشتر آنها برای نخستین بار برای زبان فارسی انجام شده و منحصراً توسط این شرکت تولید می‌شوند.

شركت عامر اندیش هوشمند

حوزه فعالیت:

تولید نرم افزارهای هوش مصنوعی

آدرس وب سایت: www.amerandish.com
شرح فعالیت:

شرکت عامر اندیش هوشمند، در سال 1396 تاسیس شده و تمرکز اصلی خود را بر روی تولید سامانه های مبتنی بر هوش مصنوعی قرار داده است. شاکله اصلی این شرکت را یک تیم متخصص و با تجربه 20 ساله در تولید نرم افزارهای مختلف در سطح ملی تشکیل داده است و در زمان بسیار کوتاهی توانست مجوز دانش بنیان را از معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری برای دو محصول خود دریافت نماید. پرسنل این شرکت دارای تخصص در زمینه هوش مصنوعی بوده و تجربه تولید و اجرای پروژه های متعددی در این زمینه را دارا هستند.