راهکار یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی

Integrated HCM Solution

Ensures the right Person, in the right Position, with the right Competency

منابع انسانی اصلی ترین سرمایه هر سازمانی است، به همین جهت، جذب و حفظ و نگهداشت منابع انسانی برای هر سازمانی در اولویت نخست قرار دارد؛ چرا که شرکت هایی در دنیای رقابتی امروز توان دستیابی به کسب موفقیت را دارا خواهند بود که با استفاده از ابزارهای مختلف قادر به جذب، توسعه، انگیزش و نگهداری منابع انسانی کارامد باشند.

سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی (HRIS) یکی از مهمترین ابزارهای مذکور است که با توجه به تعداد بالای فرایندهای منابع انسانی و نیز حجم وسیع اطلاعات و پیچیدگی های ناشی از یکپارچگی فرایندهای منابع انسانی گزینه ای اجتناب ناپذیر برای هر سازمانی به شمار می رود. در راستای تامین این نیاز مهم سازمان ها، شرکت برسا با شناخت کامل از نیازهای مجموعه های بزرگ، متوسط و کوچک در این حوزه و بهره مندی از پشتوانه تجربه 15 ساله خود در زمینه طراحی، تولید و پیاده سازی سامانه های گوناگون و نیز بکارگیری به روزترین تجارب و دانش مرتبط در حوزه منابع انسانی و همچنین پوشش مدل های موجود منابع انسانی، نرم افزار یکپارچه مدیریت منابع انسانی در بستر سیستم ساز خود را طراحی و تولید نموده است که بصورت جامع و یکپارچه، کلیه سامانه های منابع انسانی را در قالب یک مدل منسجم مشتمل بر 4 فرایند کلی جذب و استخدام، جبران خدمات و نگهداشت، توسعه و توانمندسازی و مدیریت خروج با بیش از 30 سامانه به روز و حرفه ای در بر می گیرد.

سامانه های مدیریت سرمایه انسانی

فرآیند های مدیریت سرمایه انسانی


نرم افزار مدیریت منابع انسانی برسا بر 6 فرآیند اصلی مبپتنی بر اصول HRIS استوار بوده که شامل ارزیابی مدل تعالی منابع انسانی، فرایند جذب و بکارگماری، فرایند جبران خدمات و نگهداشت، فرایند توسعه و توانمندسازی و مدیریت خاتمه همکاری گزارشات و تحلیل های منابع انسانی است. جهت مشاهده توضیحات هر یک از این فزایند ها با می توانید با استفاده از دکمه های زیر به صفحه آن فرایند رفته و اطلاعات کامل تری را دریافت نمایید.

ارزیابی مدل تعالی منابع انسانی

HR Excellence Model Assessment

مشاهده فرآیند

فرایند جذب و بکارگماری

Recruitment & Employment Process

مشاهده فرآیند

فرایند جبران خدمات و نگهداشت

Compensation & Retention Process

مشاهده فرآیند

فرایند توسعه و توانمندسازی

Development & Empowerment Process

مشاهده فرآیند

مدیریت خاتمه همکاری

Exit Management

مشاهده فرآیند

گزارشات و تحلیل های منابع انسانی

HR Reports & Analysis

مشاهده فرآیند
 • راهکاری برای امروز و فردا

  راهکاری برای امروز و فردا

  یکی از چالش های حوزه سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی برای بهره جستن سازمان های متقاضی از آنها، محدودیت در تعداد زیر سیستم های منابع انسانی موجود (عدم جامعیت) و عدم تناسب نرم افزار با سطح بلوغ سازمان می باشد.

  راهکار یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی برسا به واسطه تجربه طولانی در این حوزه و نیز بهره مندی از آخرین مبانی دانشی و اجرایی در زمینه مدیریت منابع انسانی، کلیه زیرسیستم های (فرایندهای) منابع انسانی که مشتمل بر 30 سامانه می باشد را طراحی و عملیاتی نموده است که هر سازمانی متناسب سطح بلوغ خود قادر به انتخاب و استفاده از این سامانه ها بوده و بدیهی است با بالا رفتن سطح بلوغ سازمان، چالش انتخاب مجدد نرم افزار دیگر که فرایندهای سطوح بالاتر را دارا بوده و قابلیت اتصال با سایر نرم افزارهای سازمان را داشته باشد معنادار نخواهد بود چرا که راهکار یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی برسا، فکر اکنون و آینده سازمان ها در این حوزه را نموده است.

 • پایان کابوس جزیره ها

  پایان کابوس جزیره ها

  نگاه جزیره ای به حوزه منابع انسانی، چه میان فرایندی و چه در ارتباط با سایر فرایندهای سازمان، معضل بزرگی است که یا بسیاری از سازمان ها اکنون با آن دست به گریبانند یا در آینده نزدیک با آن مواجه خواهند شد. نیاز مرحله به مرحله مجموعه ها در تامین بستر نرم افزاری مناسب برای پیاده سازی فرایندهای منابع انسانی از یکسو و عدم پوشش نیازهای آنها توسط یک مجموعه نرم افزاری، چالشی به نام جزیره های نرم افزاری را ایجاد نموده است که کوچکترین مشکل آن، عدم اتصال زیرسیستم ها به یکدیگر، چندباره کاری و عدم امکان گزارش گیری یکپارچه می باشد. راهکار یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی برسا به پشتوانه بستر نرم افزاری پیشرفته خود و به واسطه طراحی یکپارچه و سیستماتیک فرایندهای منابع انسانی، بطور کامل این مشکل را مرتفع نموده است و کلیه زیرسیستم های منابع انسانی بصورت منطقی و علمی با یکدیگر ارتباط داشته و گردش اطلاعات بصورت یکپارچه و به دور از دوباره کاری جریان داشته و بر همین اساس واحد منابع انسانی قادر خواهد بود در لحظه، انواع گزارش های مدیریتی و تحلیلی مورد نیاز را با بالاترین ضریب اطمینان دریافت نمایند.

 • عدم توقف سیستم ها در نرم افزار منابع انسانی

  عدم توقف سیستم ها

  از جمله مهمترین دغدغه های سازمان ها به ویژه در حوزه منابع انسانی، نگرانی قابل درک و به جای ناشی از تغییر وضعیت موجود نرم افزارهای جاری سازمان و حرکت به سمت سیستم یکپارچه می باشد چرا که درست یا غلط و بنا به ضروریات سازمان، مجموعه مدت زمانی است که با یکسری از نرم افزارهای گوناگون در حال پیش برد اهداف خود بوده و اکنون نیز با توجه به نیازهای خود، تصمیم به حرکت به سمت سیستم های یکپارچه نموده است لذا تا زمان طراحی و استقرار زیرسیستم های جدید، نباید توقفی در روند فعالیت های جاری شرکت ایجاد گردد. راهکار یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی برسا، به جهت برخورداری از بستری حرفه ای و با تکیه بر توان و تجربه خود، از حد بسیار بالایی از انعطاف پذیری برخوردار بوده و این دغدغه را بطور کامل برطرف نموده است. در این راستا سازمان بدون اینکه نگران توقف زیرسیستم های جاری و موجود خود باشد، به طراحی و توسعه سایر زیرسیستم های منابع انسانی و یا زیرسیستم های موجود (بصورت موازی) می پردازد و راهکار یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی به سهولت تا زمان استقرار سیستم یکپارچه، با سایر زیرسیستم های موجود سازمان ارتباط برقرار کرده و متصل می باشد.

 • پایان محدودیت ها با نرم افزار منابع انسانی

  پایان محدودیت ها

  دانش منابع انسانی همانند بسیاری از حوزه های دانشی، حوزه ای بسیار پویا بوده و مدل ها و روش های مختلفی برای فرایندهای منابع انسانی وجود داشته و بصورت فزاینده ای نیز درحال افزایش و به روزرسانی می باشد. یکی از چالش های فعلی سازمان ها در این حوزه، محدودیت های بسیار به جهت عدم امکان تغییر فرایند و یا به روزسانی آن در بستر نرم افزارهای موجود می باشد که این موضوع یا منجر به عدم بازطراحی و پیاده سازی فرایند مذکور خواهد شد و یا انجام آن با صرف زمان و هزینه گزاف صورت گرفته و یا نهایتا خرید یک نرم افزار جزیره ای دیگر برای اجرای آن را به دنبال خواهد داشت. نرم افزار یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی برسا بعلت بهره مندی از موتور سیستم ساز و قابلیت های بی بدیل آن، این مشکل را برای همیشه مرتفع نموده است و متولیان مربوطه قادر خواهند بود هر گونه تغییری را متناسب با نیاز خود و روال های شرکت، در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد و اعمال نمایند و این بدین معناست که دیگر هیچ محدودیتی در زمینه تغییر در زیرسیستم های منابع انسانی برای متولیان این حوزه در بستر نرم افزاری وجود نخواهد داشت و فاصله ایده تا تحقق بسیار کوتاه خواهد بود.

 • دوست همیشه همراه، نرم افزار منابع انسانی

  دوست همیشه همراه

  برسا، دوست همیشه همراه راهکار یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی برسا همانطور که از نامش پیداست، تنها یک بسته نرم افزاری نیست بلکه مجموعه ای از راهکارهای فرایندی منابع انسانی است که ضمن پوشش کلیه مدل های تعالی منابع انسانی نظیر مدل تعالی 34000 منابع انسانی و …، متناسب با نیازهای هر سازمان و پس از بررسی و ارائه مشاوره تخصصی، تجویز و پیاده سازی خواهد شد.

  برسا بر اساس ارزش های سازمانی خود، همواره خود را همراه و شریک کسب و کار سازمان دانسته و تلاش می کند با بهره مندی از تیم منابع انسانی خود در کنار واحد منابع انسانی سازمان بوده و از ابتدا تا انتهای مسیر را گام به گام تا پیاده سازی و استقرار سامانه های مربوطه همراهی نماید. بدیهی است این پشتیبانی پس از استقرار نرم افزار یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی نیز ادامه داشته و متولیان حوزه منابع انسانی، هیچ گاه خود را در این مسیر تنها نخواهند یافت.