درباره برسا

برسا نوین رای

معرفی

شرکت نرم افزاری برسا نوین رای با مشارکت جمعی از دانش آموختگان و نخبگان علمی کشور در رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، از دانشگاه های صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، علم و صنعت و دانشگاه آزاد در سال 1384 تشکیل شده و فعالیت خود را با تکیه بر روش های نوین توسعه نرم افزار، بر ایجاد و توسعه راهکارهای نرم افزاری اتوماسیون در حوزه سازمان، متمرکز نموده است. از سال 1385 شرکت برسا نوین رای به ثبت رسیده و با همت عالی، راه خویش را بسوی کمال مطلوب می پیماید. این شرکت مأموریت خویش را، مشارکت و تلاش برای ارتقای کیفیت زندگی انسانها از راه موثرتر نمودن فعالیت ها با بکارگیری تخصصی فناوری اطلاعات می داند.


تجربیات

تعداد مشتریان
300 +
سابقه
16 +
تعداد محصولات
90 +
تعداد همکاران
100 +
بومی
100 %
رتبه کشوری
#1
تیم برسا نوین رای

شرکت برسا نوین رای به عنوان یکی از شرکت های متخصص در حوزه تولید نرم افزارهای سازمانی و سیستم های اطلاعاتی با سیستم ساز برسا به عنوان یک زیرساخت تولید برنامه های کاربردی با قابلیت تغییرپذیری، مدیریت فرآیندی و بدون نیاز به برنامه نویسی موفق به ساخت سیستم های اطلاعاتی مختلف و انجام پروژه های متعدد در زمان بسیار کوتاهی گردیده است.

مقایسه سیستم ساز با برخی از محصولات خارجی فعال و معروف در این زمینه میتواند کیفیت کار شرکت برسا را برای بسیاری از متخصصین این صنعت شفاف کرده و ادعای سیستم ساز برسا با عنوان ابزاری در کلاس جهانی را اثبات نماید.


برخی از مشتریان برسا

  • لوگو_شهرداری