داشبورد سیستم ساز

داشبوردهای شخصی و مختص هر نقش

به مخاطبان خود انرژی دهید، با داشبوردهای شخصی شده که براحتی با حرکت ماوس (بگیر و بنداز) ساخته می شوند و اطلاعات مهم را نشان می دهند. کاری کنید اعضای تیم با دیدن وظایف کاری که هایلایت شده اند و نتایج کارهای انجام شده انگیزه بگیرند. پارامترهای مهم تجارت تان را بصورت خلاصه گزارش تصویری به مدیران اجرایی نشان دهید. شما می توانید برای هریک از نقشها و اشخاص تیم تان یک داشبورد شخصی بسازید که با اطلاعات مهم بالا بیاید و مانع بی نظمی شود.

ویژگی های داشبورد سیستم ساز برسا

گزارش دهی تعاملی

بهرطور که مایل هستید به داده ها نگاه کنید، از نمایی کلی تا کوچکترین جزییات تا دریافت کاملتری از اطلاعات داشته باشید. ابزار گزارشگیری ما به کاربران اجازه می دهد داده ها را در چندین فرم نمایش دهند: خلاصه گزارش، چارتها، نقشه ها، تقویمها و بازه های زمانی مختلف. گزارشهای نامحدود ایجاد کنید و براحتی مهمترین اطلاعات را تکه تکه یا تقسیم بندی کنید. از ابزار داشبورد سیستم ساز برای خلق گزارشهایی با فیلترهای دینامیک، گروه بندی کردن داده ها و دسته بندی استفاده نمایید.

گزارش دهی تعاملی داشبورد سیستم ساز
گزارشهای سلف سرویس داشبورد سیستم ساز

گزارشهای سلف سرویس

با ابزار گزارش ساز ما اعضای تیمتان قادرند گزارشهای خودشان را براحتی بسازند. به اعضای تیم تان ابزار ساخت داشبورد بدهید تا بتوانند اطلاعاتی که می خواهند را پیدا کنند. اجازه دهید کاربران در میان اسناد، جداول و برنامه ها جستجو کنند و در لحظه با فیلترهای دینامیک گزارشهایی خلق کنند.

داده های یکپارچه

یک سیستم گزارش دهی خوب نیازمند اطلاعات دقیق و کامل است؛ اما بسیاری از کسب وکارها داده هایشان را در منابع متعددی پنهان کرده اند. سیستم ساز همه اطلاعات را در یک مکان نگه می دارد. آیا اطلاعات شما در فایل های صفحه گسترده پنهان است؟ نرم افزار ما با آنها کار می کند. با چند کلیک به سیستم ساز وصل شوید، بعد داده ها را بصورت اتوماتیک همخوان کنید. در داشبورد سیستم ساز می توانید با یک حرکت ماوس داده های تحت وب مثل نقشه گوگل را وارد کنید.

داده های یکپارچه
ابزار درست گزارش دهی

ابزار درست گزارش دهی را پیدا کنید.

برای تحویل گزارشهای موثر و بموقع، یکی از صدها اپلیکیشن تجاری آماده سیستم ساز را انتخاب کنید و یا پایگاه داده آنلاین خودتان را بسازید. قابلیت ارزشمند گزارشهای تحلیلی و آموزنده را براحتی از دست ندهید. همین امروز نرم افزاری بخرید که به شما امکان ساخت داشبورد اختصاصی و گزارش گیری می دهد.