سفارشی سازی و توسعه

برنامه هایتان را تنظیم کنید و یا برنامه خودتان را بسازید

با این نرم افزار ساخت نرم افزار سازمانی، شما همه چیز را کنترل می کنید، از ظاهر و حس و حال تا کارآیی. گردش کارها، فرم ها، فیلدها، جداول، گزارشات، داشبورد و دیگر قسمت های اصلی نرم افزار سازمانی را می توان به نحوی تنظیم کرد که با نیازهای منحصر بفرد کسب وکار شما همخوانی داشته باشد. شما حتی می توانید برنامه خود را از آجر اول بسازید، بدون نیاز به کدنویسی یا کمک برنامه نویس، تا قبل از آمدن سیستم ساز هرگز ساختن نرم افزار سازمانی اینقدر آسان نبوده است.

ویژگی های سفارشی سازی و توسعه سیستم ساز برسا

برنامه را در لحظه تغییر دهید

تجارت شما نیاز به تغییر سریع دارد، بنابراین اپلیکیشن کسب وکارتان هم باید همینطور باشد. با سیستم ساز شما خیلی راحت می توانید هر قسمتی از برنامه را بروزرسانی کنید تا نیاز جدیدی برطرف شود، و یا اینکه پروسه رایجی تغییر کند. در اینجا تغییر دادن در همان لحظه و سریع و ساده است.

سفارشی سازی سیستم ساز
توسعه سیستم ساز
تمام تجارت تان را مدیریت کنید.

با چنین پلتفرمی که اپلیکیشن های مناسب کسب وکار می سازد، شما می توانید عملیات اجرایی کل تجارت تان را راهبری کنید. سیستم ساز به شما کمک می کند دامنه وسیعی از مسایل را حل کنید، از مدیریت پروژه گرفته تا مدیریت فروش / خدمات مشتریان و مدیریت اطلاعات منابع انسانی و غیره.

داده ها را براحتی به سیستم ساز بیاورید.

می خواهید سیستم های قدیمی را به نرم افزار جدید خود متصل کنید؟ در سیستم ساز ، فقط با چند کلیک موجودیت خارجی بسازید و دیتای آن را به سادگی از بانک های اطلاعاتی و فایل های قدیمی فراخوانی کنید. همه امکانات و قابلیت های سیستم ساز برای این نوع موجودیت نیز وجود خواهد داشت.

اتصال سیستم های قدیمی به جدید
نسخه موبایل سیستم ساز
تجارتتان را موبایلی کنید.

مشتریان و مصرف کنندگان دوست دارند از اپلیکیشن موبایل استفاده کنند، با درنظر گرفتن اینکه ۹۱٪ برندهای برتر، اپلیکیشن موبایل دارند. برای بیشتر کسب و کارها مهم است که برنامه ای آبرومند و کاربردی داشته باشند برای همین به شرکت های پرهزینه روی آورده اند و یا برنامه نویسان را استخدام کرده اند تا به برنامه معتبری برسند.

نرم افزار ما به شما و تیم تان قدرت می دهد تا بسادگی اپلیکیشن موبایلی بهتری بسازید. سیستم ساز همه ساختارهای اطلاعات مورد نیاز برای تولید اپلیکیشن های سازمانی را در اختیار شما قرار می دهد و شما را از ساختن نرم افزارها و یکپارچه سازی های پیچیده بی نیاز می کند.