نگاهی به برسا

سیستم ساز چیست؟

  • پلتفرم تحسین‌شده ی ساخت برنامه‌های کاربردی بدون استفاده از کدنویسی
  • ابزاری که صاحبان کسب و کار را قادر می‌سازد برای بهبود امور روزانه و انجام سریع کارها نرم‌افزار شخصی خودشان را به سرعت بسازند
  • تیم‌ها از سیستم ساز استفاده می‌کنند تا اطلاعات و داده‌ها را بسادگی مدیریت کنند، فرایندهای دستی را اتوماتیک کنند، گزارش‌دهی را بهبود بخشند و به سیستم‌هایی که ارتباط دوسویه ندارند وصل شوند

چرا از سیستم ساز استفاده کنیم؟

خیلی ساده، این سیستم راه هوشمندانه‌تری برای کار کردن است. کسب و کارها در هر اندازه‌ای که باشند، بعد از بکارگیری سیستم ساز کاهش زمان و هزینه‌هایشان را می‌بینند.

نرم افزار ما جریان فرایندهای شما را روان و کارهای روزانه را ساده‌تر می‌کند.

parallax background

یک پلتفرم. امکانات نامحدود

سیستم ساز چگونه به شما کمک می‌کند تا به تجارت‌تان شتاب دهید

نحوه عملکرد سیستم ساز

انتخاب

تصمیم بگیرید که می‌خواهید خودتان اپلیکیشن بسازید یا از همکاران باتجربه ما کمک بگیرید

طراحی

جریان اطلاعاتی را که می‌خواهید دنبال یا مدیریت کنید و نحوه ارتباط بخشها را بصورت تصویری نشان دهید

ساخت

یک اپلیکیشن شخصی بسازید؛ با استفاده از قوانین منطقی و روش انتخاب و کلیک و بدون نیاز به کدنویسی

راه‌اندازی

از فرایندهای به جریان افتاده لذت ببرید، زمان را کاهش دهید و آزادانه مراحلی که می‌خواهید را تکرار کنید.
parallax background

خودتان بسازید، به سرعت و بدون نیاز به برنامه‌نویسی

سیستم ساز به تمامی کاربران از جمله بازاریابان، مدیران پروژه، خدمات مشتریان، تحلیلگران بازار و غیره با هر میزان دانشی که داشته باشند کمک می‌کند نرم افزار سازمانی خودشان را بسازند و نیازهای خاص کسب و کارشان را برطرف سازند.

دلایل بیشتر برای دوست داشتن سیستم ساز

روش کم‌کد/بدون‌کد چیست؟

این روزها اصطلاحاتی چون «بدون‌کد» و «کم‌کد» به شدت رایج شده‌اند. ابزارهای کم‌کد برای برنامه‌نویسان حرفه‌ای طراحی شده‌اند، در حالیکه ابزارهای بدون‌کد به صاحبان کسب و کار که بیش از همه به مشکلات تجارتشان آگاه هستند کمک می‌کند تا خودشان راهکاری بسازند. هر دو این روشها با کاهش زمان زیادی که برای ساخت نرم افزار سازمانی صرف می‌کنیم، شیوه معمول تجارت‌مان را متفاوت می‌کند.

آیا همه ابزارهای بدون‌کد مثل هم هستند؟

وقتی صحبت از قدرت و کارایی باشد، ابزارهای بدون‌کد باهم فرق دارند. برخی از آنها طراحی شده‌اند تا فقط یک مشکل خاص را حل کنند. این «راهکارهای موردی» از نظر میزان انعطاف و کاربردی بودن محدود هستند. اما در سوی دیگر، سیستم ساز پلتفرم بدون کدی است که همه صنایع و گروها از هر نوع می‌توانند برای حل بسیاری از چالش‌هایشان از آن استفاده کنند. سیستم ساز می‌تواند با اندازه‌های تجارت شما بزرگ و گسترده شود.