همایش معرفی سیستم ساز برسا در محل تالارهمایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

شرکت برسا نوین رای پیرو حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه الکامپ و با توجه به حجم بالای بازدیدکنندگان، همایشی را با حضور نمایندگان بیش از هفتاد سازمان و شرکت در جهت ارائه محصولات و توانمندی­ ها برنامه­ ریزی و اجرا نمود.

در این همایش بزرگ که در تاریخ 14 مرداد ماه 1398 در محل همایش­های برج میلاد تهران برگزار گردید در ابتدا، جناب اقای مهندس داوودی، مدیر نرم افزار شرکت نفت و گاز پارس به ارائه تجربیات خود در پیاده سازی سامانه­ ها و فرآیندهای حوزه منابع انسانی مبتنی بر سیستم ­ساز برسا پرداختند. در این جلسه ذکر شد که شرکت نفت و گاز پارس، با بیش از 5000 نفر پرسنل با پراکندگی جغرافیایی در اقصی نقاط ایران توانسته است به خوبی از زیرساخت سیستم­ ساز برای برقراری ارتباط و مکانیزاسیون فرآیندها استفاده نمایند.

در ادامه آقای مهندس صادق، عضو هیات مدیره و مدیر فروش شرکت برسا، دموی کاملی از توانمندی های شرکت در حوزه پیاده­ سازی فرآیندهای سازمانی، با اجرا و نمونه ­سازی سیستم مدیریت مناقصات و پیمانکاران به نمایش گذاشتند.

در پایان این همایش، پنل پرسش و پاسخ برگزار گردید که حضار سوالات مختلفی در حوزه فنی، اجرایی، نحوه پیاده­ سازی فرآیندهای سازمانی و چالش های پیش رو مطرح نموده و پاسخ های مناسبی در این خصوص ارائه گردید.

در انتها، از میهمانان در رستوران گردان برج میلاد پذیرایی بعمل آمد.

 

مشاهده آلبوم تصاویر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *